Breberky - modern
</div>
<p>Vy se pořád oháníte tím, že jste celý život nevystrčil paty z tuzemských břehů řek, rybníků a jezer. Že nemáte zkušenosti. Že už jste na taková dobrodružství starý. Že nemáte ani pořádné vybavení. Dokonce ani nevíte, jaké <strong>vybavení byste na mořské ryby měl mít</strong>. To jsou jen bohapusté výmluvy, abyste zakryl obavy z neznáma, viďte? Jen si to přiznejte! A co Váš sen o rybaření na moři? Ten necháte proplout mezi prsty, jako úhoře? Tak to teda ne.</p>
<p><img alt=

1.    Takže říkáte, že nemáte zkušenosti. Dobrá. A kde byste je měl jako vzít, když se první příležitost naskytla až nyní? Mimochodem, rybaříte tolik let, takže bez zkušeností docela nejste.
2.    Věk? Že nemáte ten správný věk? A který je ten správný? To Vám
http://www.benecko.info/ubytovani/ nikdo nespočítá! Cítíte se dobře? Nechybí Vám vášeň pro rybaření? Tak proč mluvíte o věku?
3.    Vybavení pro rybáře, kteří loví v mořských vodách https://www.tahoun.cz/morsky-program/, je pro ně připraveno i v našich končinách. Nejste ani první, ani poslední rybář na území s absencí moře, který se vydává za mořským rybařením do dalekých krajů. Ať jsou to severské státy, nebo jižní Evropa.
4.    A co tam máte dál? Co si máte vzít s sebou? Tak to je snad jen řečnická otázka, na kterou nečekáte odpověď, viďte? To je to tak těžké poptat se starých mořských bardů, nebo přímo v oddělení rybářského vybavení pro mořské podmínky?

pstruh

Ne, není důvod odvolávat účast na rybaření na moři. Svoje výmluvy zakopejte sto sáhů pod zem a nechte místo pro vášeň z rybaření! Neříkejte, že nemáte přehled o všech mořských potvorách, které chcete celý život ulovit. A nyní je ta chvíle, kdy se Vám sen z dob dětství může splnit. A splní! Pokud překonáte obavy.
Samozřejmě, že se bez kvalitního rybářského vybavení neobejdete! Moře a mořské ryby potřebují něco jiného, než co máte doposud ve svém rybářském vaku. Ale s tím jste musel přece počítat! Budete muset změnit rybářské pruty a navijáky. I boty a plovoucí oblek budete muset pořídit. Různé návnady a ostatní detaily, které z Vašeho snu učiní realitu.

A Vy máte navíc už zajištěné ubytování, cestu i pronájem lodi. Co víc si přát!

Splňte si svůj chlapecký sen
Ohodnoťte příspěvek
" "
0