Léto je dobou dovolených, sluníčka, teplých dnů, a to vše láká k cestování a poznávání. Pokud cestování a navštěvování nádherných koutů naší planety milujete, jistě si nenecháte žádný rok během zasloužené dovolené ujít možnost nějakou novou oblast či zemi poznat. Avšak i naše země nám poskytuje úžasné kouty, pohledy a místa, kde třeba stačí jen koukat, vnímat a užívat si to, že jste právě na tom místě. A takové pocity vám nabídne kouzlo Adršpachu!

skály

Jestliže se svými přáteli nebo celou rodinou a známými plánujete, že letos někam takto třeba právě přímo do přírody vyrazíte, pak se nebojte využít naše ubytování v Adršpachu! V soukromí, v pohodlí a v blízkosti čerstvého vzduchu! K dispozici vám budou dva čtyřlůžkové pokoje, dvě koupelny i možnost posedět si večer či při brzké snídani na zahradě. Naskýtá se vám tak příležitost nasbírat zážitky poznáváním tohoto dechberoucího kraje ve východních Čechách, ale také si užít zábavy se svými blízkými v prostředí ubytování, které budete mít po celý pobyt jen pro sebe.

Samá pozitiva

Využijete-li pro svůj pobyt naše ubytování v Adršpachu, zajistíte si tak především soukromí a klidnou atmosféru. Avšak na druhou stranu spojení s okolím v podobě obchodu, koupaliště nebo výletů není také vůbec náročné.

· Adršpašské skály budete mít na dosah do pěti minut pěšky.
· Teplické skály vás přivítají za pět kilometrů.
· Obchod je od bydlení vzdálen necelé dva kilometry
· Pokud se rozhodnete, že daný den nebudete vařit, můžete zavítat do blízké restaurace.

jezírko

Stejně tak je umístění velmi výhodné jak pro letní, tak pro zimní měsíce. V okolí se vám naskytnou jak trasy pro běžkování, tak šest kilometrů vzdálená sjezdovka pro lyžování. Pokud jste doposud váhali, kde svou dovolenou, kterou chcete naplnit poznáváním, ale zároveň i zábavou ve společnosti vašich přátel nebo milované rodiny a nespočtem zážitků, strávit, pak by vás tato pozitiva mohla přesvědčit!